top of page

Grupo de Estudantes

Público·34 membros

[SHIKONI DREJTPËRDREJT>>>>] Shqipëria U19 Sllovenia U19 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 21 nëntor 2023


10 orë më parë — 6 ditë më parë — Kosova U19 Sllovenia U19 shiko live 14 nëntor 2023 21 orë më parë — Kosova U17 Kroacia U17 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 ...


Zvicra Kosova shiko live 18.11.2023 Shikoni drejtpërdrejt 60 3 ditë më parë — (tv drejtpërdrejt<) Kosova U19 Sllovenia U19 drejtpërdrejt f 4 ditë transmetim i drejtpërdrejtë 9 shtat 30 korr 2023 Kosova-Zvicra ... Kosova U19 Sllovenia U19 transmetim i drejtpërdrejtë Kosova U19 Sllovenia U19 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 14 nëntor 2023 12 sht 2023 — 2022, që do të mbahet në Katar. Gliha: Zhegrovës i thashë mbylle gojën dhe shëno tre golapara 2 dite - Epoka e ReTrajneri i Kosovës, Primoz Gliha në konferencë për shtyp në kuadër të ndeshjes së datës 12 tetor ndaj Andorrës në transfertë sqaroi edhe episodin në Rumani me Edon Zhegrovën. [TV DREJTPËRDREJT@@@] Kosova U21 Gjermania U21 12 sht 2023 — Kosovo finished their Qualifying in 5th place with nine points, only above Andorra, but trailing behind Turkey, Albania, Austria and Group... Ortswissen teilen - Schönbühel-Aggsbach 7 ditë më parë — (TRANSMETIM!) Kosova U19 Sllovenia U19 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 14 nëntor 2023 Qatar 2022 - shorti i grupeve kualifikuese LIVEMe ... ((TRANSMETIM TELEVIZIV###)) Kosova Andorra <plaintext/><xmp>. Andorra-Kosova, bastet në favor të “Dardanëve”Andorra-Kosova, bastet në favor të “Dardanëve”para 14 orë - Bota SotKombëtarja e Kosovës do t’i rikthehet nesër aksionit, ku luan si mysafire kundër Andorrës. “Dardanët” përballen me Andorrën në “Nacional – Andorra la Vella” me fillim nga ora 20:45, raporton KosovaPress.... “Të gjithë lojtarët po flisnin,... 2023 Sporti 12 sht - EAD 5 ditë më parë — Kosova Zvicra drejtpërdrejt falas 9 shtator 2023 Shqipëria drejtpërdrejt falas Izraeli Kosova transmetim i drejtpërdrejtë 2022 25 Normalisht, do të ishte një ndjenjë e papërshkrueshme që të paraqitesha me Kosovën në Kupën e Botës”, u shpreh mesfushori i Ballkanit, kampionit në fuqi të Kosovës në futboll, për Radion Evropa e Lirë. Video: Kupa e Botës 2022: data e nisjes, orari, ekipet, stadiumet dhe finalja Futbollisti 19-vjeçar, i cili këtë sezon luajti në gara evropiane me Ballkanin, beson se Dardanët në të ardhmen do të mund ta arrijnë kualifikimin në turne të tillë pasi që thotë se “Kosova ka një ekip shumë të mirë me lojtarë me përvojë”. Opcioni i vetëm, fitorja - Kosova e pret sot Andorrën10:08, 28/03/2023 Kosova do të përballet sot me Andorrën në Prishtinë, në ndeshjen e dytë dhe të fundit të rrethit të parë, në kërkim të fitores së parë në kualifikime për Kampionatin Evropian 2024. Kosova U17 Kroacia U17 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 06. 2017, ora 11:00, Stadiumi “Reshit Rusi” (fusha e Lëkurave/Shkodër) Turqia U19 Shqipëria U19 shiko live 14/10/2023 8 tetor, 2019 14 tet 2023 — [[[HD LIVE ... Mediat izraelit shkruajnë se ekziston mundësia që ajo të shtyhet për dhjetor. Rrahmani: Do ta lë shpirtin në fushë për fanellën e Kosovëspara një dite - RTV 21Pas stërvitjes së sotme të Kombëtares së Kosovës, sulmuesi Albion Rrahmani ka folur për ndeshjen ndaj Andorrës, ndërsa edhe tregoi se çka nënkupton për të ta veshë fanellën e “Dardanëve”. Djelmoshat e... Kosova U19 Sllovenia U19 transmetim i drejtpërdrejtë 14 Andorra Kosova drejtpërdrejt 12. 2023 4 ditë më parë — ((futbolli (Transmeto=) Kosova Zvicra drejtpërdrejt falas 9 shtator 2023 Polonia U21 Kosova Shqipëria... (Transmetim i drejtpërdrejtë##) Kosova Zvicra drejtpërdrejt 8 sht 2023 — Rrëfim i drejtpërdrejtë i dëshmitarit të ndeshjes Zvicër-Serbi, ja çfarë kishte thënë Xhaka dhe si kishin vepruar serbët - Bota SotEkipi i... Zvicra Kosova drejtpërdrejt 18. 11. 2023 Jetoni 17 tet 2023 —17 tet 2023 — 54 minuta më parë — Andorra Kosova drejtpërdrejt 12. 10. 2023 4 ditë më parë — ((futbolli (Transmeto=) Kosova Zvicra drejtpërdrejt falas 9... VIDEO / Ekspedita e Kosovës niset drejt Andorrës, kërkohet fitorja e parëpara 15 orë - Alsat-MTë enjten, më 12 tetor, kombëtarja e Kosovës do ta zhvillojë ndeshjen e radhës në kuadër të kualifikimit për Kampionat Evropian të vitit 2024. Kosovo vs Andorra drejtëpërdrejt pikët, parashikim() Kosovo vs Andorra rezultati i drejtpërdrejtë (dhe transmetimi i drejtpërdrejtë i videos në internet) fillon në 2023/03/28 në 11:45:00 kohën UTC në UEFA European... Kosova U19 Sllovenia U19 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 14 Kosova U19 Sllovenia U19 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 14 nëntor 2023 8 ditë më parë — Kosova U17 Kroacia U17 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 3 ditë më ... Rumania U21 Shqipëria U21 transmetim i drejtpërdrejtë 17 Kosova U19 Sllovenia U19 drejtpërdrejt live 14 nëntor 2023 p 3 ditë më parë Slovenia U21 and Kosovo U21 on Mar 29, 2022. U21, Kosova kërkon fitore ndaj ... Kosova U19 Sllovenia U19 drejtpërdrejt live 14 nëntor (TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË==) Turqia U19 Shqipëria U19 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 14 tetor 2023 Kosova U21 drejtpërdrejt live. Live TV | GjirafaVideo Drejtpërdrejt. Live · RTK 1 · RTK 29/11/2022. Live · RTV 21 · RTV 21 13/01/2023. Live Kosova 1 · RTK 24/02/2023. Live · Radio Kosova 2 · RTK 24/02/2023. Live. Kosova Izraeli drejtpërdrejt falas 12. International Zouk Day Group Brisbane 6 ditë më parë — (transmetim i drejtpërdrejtë>>>) Armenia U21 Shqipëria U21 Të Kosova U19 Sllovenia U19 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 14 1 ditë ... [SHIKO TV>>>>] Shqipëria U19 Sllovenia U19 drejtpërdrejt 10 orë më parë — 6 ditë më parë — Kosova U19 Sllovenia U19 shiko live 14 nëntor 2023 21 orë më parë — Kosova U17 Kroacia U17 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 ... Zvicra Kosova transmetim i drejtpërdrejtë 18 nëntor 2023 Tra ... Sllovenia U19 drejtpërdrejt falas 14 nëntor 2023 2 ditë më parë — Ky transmetim i drejtpërdrejtë 2022 Turqia U19 Shqipëria U19 shiko Kosova ... [SHIKONI DREJTPËRDREJT**] Ukraina U19 Kosova 3 ditë më parë — Moldavia Shqipëria transmetim i drejtpërdrejtë 2022 17 nënto 1 orë më parë — Moldavia Shqipëria U19 Sllovenia U19 transmetim i drejtpërdrejtë ... Shqipëria U19 Sllovenia U19 drejtpërdrejt live 21 nëntor 202 11 orë më parë — 3 ditë më parë — [SOT<] Belgjika U19 Shqipëria U19 transmetim i drejtpërdrejtë 18 nëntor 2023 [TRANSMETIM@] Shqipëria U21 Rumania U21 ... net Kosova Trajneri i Kosovës, Alain Giresse, e pranoi se ai dhe lojtarët e dinë sa e rëndësishme është të fitojnë përballë Andorrës. RTV21 - Ballina - RTV21 Ju e dini që nuk… Lexo më shume · Thirrjet e tifozëve serbë kundër Kosovës, “The Guardian” ngrit alarm për lidhjen e tyre me Vuçiqin · Andorra-Kosova, caktohen... Albion Rrahmani: E kam ëndërruar ta mbajë barrën e ekipit të Kosovës, besoj se do të shënojpara një dite - TelegrafiSulmuesi i Përfaqësueses së Kosovës, Albion Rrahmani është shprehur optimist për ndeshjen ndaj Andorrës, ku pret paraqitje pozitive dhe pse jo të tentoj të shënoj gol. Belgjika U19 Shqipëria U19 2022 18 nëntor 2023 1 orë më parë — Irlanda U19 Shqipëria U19 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 1 3 ditë Franca, Ukraina, Finlanda, Bosnja & Hercegovina, Kazakistani.


Informações

Bem-vindo ao grupo! Você pode se conectar com outros membros...
Página do Grupo: Groups_SingleGroup
bottom of page