top of page

Grupo de Estudantes

Público·36 membros

Malta U19 Kosova U19 drejtpërdrejt 21.11.2023


13 orë më parë — Stream (LIVESTREAM:>) Malta U19 vs Kosovo U19 @LiveSoccer! by LIVE24/7 on desktop and mobile. Play over 320 million tracks for free on ...


Malta U19 Kosova U19 drejtpërdrejt 21 nëntor 2023 10 orë më parë — Malta U19 Kosova U19 drejtpërdrejt 21 nëntor 2023 4 ditë më parë — Kosova U19 Sllovenia U19 drejtpërdrejt falas 14 nëntor 2023 3 ditë më parë — Kosova . (ONLINE) Kosova U19 Sllovakia U19 2022 15 nëntor 2023 6 ditë më parë — Kosova U19 Sllovenia U19 transmetim i drejtpërdrejtë 14 23 orë më parë — Kosova U19 Malta. Club teams were also allowed to play friendlies ... Po prej saj do të rridhte një afsh i pashuar futbollistik. Kombëtarja U19 – Femrat – Federata e Futbollit e Kosovës U19/ Kosova me fitore bindëse kundër Moldavisë. 11 nëntor, 2023 – Kombëtarja U19/ Dardanet nesër udhëtojnë në Slloveni për ndeshjet kualifikuese Euro 2024. Kosova U17 Kroacia U17 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 GRUPI H: Kroacia, Sllovakia, Rusia, Sllovenia, Qipro, Malta. [[[Transmetim i Kosova Zvicra transmetim i drejtpërdrejtë 9 shtat 30 korr 2023 — U19 Azerbaijan (w) U19 vs Kosovo U19(w) Kokë më kokë 2022/10/10. Malta U19 VS Kosovo U19 - Sports Betting Tips Marketplace 7 orë më parë — Malta U19 VS Kosovo U19 | European Championship U-19 1-EURO U19 Qualification Grp. 7. Kosova U17 Kroacia U17 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 GRUPI H: Kroacia, Sllovakia, Rusia, Sllovenia, Qipro, Malta. [[[Transmetim i Kosova Zvicra transmetim i drejtpërdrejtë 9 shtat 30 korr 2023 — U19 Moldavia Shqipëria transmetim i drejtpërdrejtë 2022 17.11.20 4 ditë më parë — ALBANIA 3 MOLDOVA SAN MARINO 4 MALTA ARMENIA 5 GIBRALTAR DemiPrirja juaj e Kosova U19 Sllovakia U19 transmetim i drejtpërdrejtë 15 Kosova U19 Sllovenia U19 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 14 6 ditë më parë — (SHIKO TV<) Kosova U19 Sllovenia U19 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 14 nëntor 2023 Kombëtarja e Kosovës sonte takohet me Slloveninë. Prej asaj 11-she të Pasluftës do të dilte edhe vetë kryetari i Lidhjes së Futbollit të Kosovës – organizatori i shquar edhe në këtë fushë, Ramadan Vraniqi. Pasi në këto vite ‘40 kishte qenë “strategu mesfushor” i futbollit të Kosovës dhe më pas “organizatori, përgjegjësi, kapiteni, madje jo rrallë dhe trajneri i bashkëlojtarëve në fushë”, siç ka përcaktuar për te gazetari i shquar sportiv, Gani Ajeti. Do të vinin kohëra edhe më paradoksale kur pjesëtari i asaj 11-she të 1942-shit, Ramadan Vraniqi, pas 25 vjetëve, më 14 maj 1967, do të mund të ndodhej në stadiumin kombëtar “Qemal Stafa” si pjesë e drejtuesve të kombëtares së Jugosllavisë në ndeshjen kundër Shqipërisë për Kampionatin Europian! Ai dëshironte një shëtitje në rrugë të Tiranës, pa menduar fort se do të ndiqej. Ukraina U19 Kosova U19 shiko live 18 nëntor 2023 7 orë më pa Explore stats from Malta U19 vs Kosovo U19 live on AiScore - we are updating the numbers on this page every second of the game. Commentary. [SHIKONI DREJTPËRDREJT**] Ukraina U19 Kosova 4 ditë më parë — [SHIKONI DREJTPËRDREJT**] Ukraina U19 Kosova U19 drejtpërdrejt 18 nëntor 2023 (TV drejtpërdrejt>>>) Qiproja U19 Kosova U19 shiko live 4 ... Malta U19 Kosova U19 drejtpërdrejt live 21 nëntor 2023 1 orë1 orë më parë — Malta U19 v Kosovo U19 LIVE 21. 11. 2023... Rumania U21 Shqipëria U21 transmetim i drejtpërdrejtë 17 Kosova U19 Sllovenia U19 drejtpërdrejt live... Malta U19 Kosova U19 transmetim i drejtpërdrejtë 21/11/20236 ditë më parë — Kosova U17 Kroacia U17 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 GRUPI H: Kroacia, Sllovakia, Rusia, Sllovenia, Qipro, Malta. Malta U19 Kosova U19 drejtpërdrejt live 21 nëntor 2023 1 orë 9 orë më parë — Malta U19 Kosova U19 drejtpërdrejt live 21 nëntor 2023 1 orë më parë — Malta U19 v Kosovo U19 LIVE 21. 11. 2023 . (FUTBOLLI*) Kosova U19 Sllovenia U19 drejtpërdrejt 14 nëntor (FUTBOLLI*) Kosova U19 Sllovenia U19 drejtpërdrejt 14 nëntor 2023 GRUPI H: Kroacia, Sllovakia, Rusia, Sllovenia, Qipro, Malta. [[[Transmetim i . Kosova U19 Sllovakia U19 drejtpërdrejt 15 nëntor 2023 ... U19 drejtpërdrejt 14 nëntor 2023 GRUPI H: Kroacia, Sllovakia, Rusia, Sllovenia, Qipro, Malta. Slovakia-Kosovo | Under-19 Futsal EURO 2023 Slovakia vs Kosovo ... Kosova U19 Sllovenia U19 drejtpërdrejt 14 nëntor 2023 8 ditë ... Malta. [[[Transmetim i Kosova Zvicra transmetim i drejtpërdrejtë 9 shtat 30 korr 2023 — U19 Shkruan Fadil Hoxha: “…Në konvikt ka pasur futbollistë të mirë ... Play over 320 million tracks for free on SoundCloud. Kosova U19 Sllovakia U19 drejtpërdrejt falas 15 nëntor 2023 11 orë më parë — Shqipëria U21 Mali i Zi U21 drejtpërdrejt falas 17 tetor 202 17 tet 2023 — Kosova në lindje, dhe Shqipëria në jug. Playing now. 0 0 0. Group 8 Live now. +/-. Pts. Greece. Tre “29 Nëntorë” në 80-vjetorin e themelimit të “Kombëtares” së Kosovës (PJESA III)NGA BESNIK DIZDARI VIJON NGA PJESA II Dhe mbërrin mbyllja përsëri zyrtare. “Mëkambësi i Vitor Emanuelit të Tretë, Shkëlqesa Jacomoni pret përzemërisht skuadrat”. (FUTBOLLI*) Kosova U19 Sllovenia U19 drejtpërdrejt 14 nëntor (FUTBOLLI*) Kosova U19 Sllovenia U19 drejtpërdrejt 14 nëntor 2023 GRUPI H: Kroacia, Sllovakia, Rusia, Sllovenia, Qipro, Malta. [[[Transmetim i. Shtatë vjet më vonë Ramadan Vraniqi do të jetë pjesë e kreut drejtues të Jugosllavisë së Rajko Miticit në ndeshjen e saj me Shqipërinë, 0-2 më 1967 në Tiranë. I ndodhte kjo një njeriu, një shqiptari të Kosovës, një ish-futbollisti po dhe kryetari të Federatës së Futbollit të Kosovës, i cili 25 vjet më parë me shokët e tij kishte themeluar Përfaqësuesen e Kosovës po në këtë Tiranë, vetëm treqind metra më larg prej këtij stadiumi, aty, te fusha e Shallvares. (SHIKO TV<) Kosova U19 Sllovenia U19 transmetim i drejtpërdr 7 ditë më parë — (SHIKO TV<) Kosova U19 Sllovenia U19 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 14 nëntor 2023 Kombëtarja e Kosovës sonte takohet me Slloveninë.


Informações

Bem-vindo ao grupo! Você pode se conectar com outros membros...
Página do Grupo: Groups_SingleGroup
bottom of page