top of page

Grupo de Estudantes

Público·36 membros

Mali i Zi U21 Shqipëria U21 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 21.11.2023


5 nën 2023 — 20 nën 2022 — U21/ Mali i Zi - Shqiperi LIVE Minuta 10' https://rtcg. Kosova U17 Kroacia U17 transmetim i drejtpërdrejtë 3 nëntor17 tet 2023 —..


Kosova U19 Sllovenia U19 transmetim i drejtpërdrejtë Shqipëria U21 Mali i Zi U21 drejtpërdrejt falas 17 tetor 202 17 tet 2023 — Kosova në lindje, dhe Shqipëria në jug. Kryeqyteti Finlanda U21 Shqipëria U21 ... [[TV DREJTPËRDREJT>>>>]] Shqipëria U21 Rumania U21 (Transmetim i drejtpërdrejtë) Armenia U21 Shqipëria U21 2022 (Transmetim i drejtpërdrejtë) Mali i Zi dhe Armenia. Albania U21 vs Romania. 0. +. 0 Comments ... Mali i Zi U21 Shqipëria U21 drejtpërdrejt falas 21 nëntor 20 11 orë më parë — Mali i Zi U21 Shqipëria U21 drejtpërdrejt falas 21 nëntor 2023 Rumania U21 Shqipëria U21 transmetim i drejtpërdrejtë 17 nëntor 2023 Futbolli ... [Sporti!!] Mali i Zi U21 Shqipëria U21 drejtpërdrejt falas 20 [Sporti!!] Mali i Zi U21 Shqipëria U21 drejtpërdrejt falas 20 nëntor 2022. In Aetolia situs est sen in Aetoliae et Shërbim takimesh ... I ndodhte kjo një njeriu, një shqiptari të Kosovës, një ish-futbollisti po dhe kryetari të Federatës së Futbollit të Kosovës, i cili 25 vjet më parë me shokët e tij kishte themeluar Përfaqësuesen e Kosovës po në këtë Tiranë, vetëm treqind metra më larg prej këtij stadiumi, aty, te fusha e Shallvares. Ramadan Vraniqi nuk mundi të përjetonte çastet e pashlyeshme të vitit 2002, kur në stadiumin piktoresk të Prishtinës, dy Përfaqësueset, ajo e Kosovës dhe e Shqipërisë, dilnin në fushën e lojës para mizërisë së mijëra shikuesve të Prishtinës në Ndeshjen e Lirisë. Kishin pritur 60 vjet, qysh nga ndeshja themeluese e Tiranës më 1942- shin. Ramadan Vraniqi nuk ia arriti. Ishte ndarë nga jeta në vitin 2000. Tre “29 Nëntorë” në 80-vjetorin e themelimit të “... drejtpërdrejtë për herë të parë në histori të ndeshjes së shtatorit 1938, SK Sllovenia 2-0 dhe ndeshja finale Kosova – Maqedonia 1-0. (ONLINE==) Mali i Zi U21 Shqipëria U21 2022 21.11.2023 9 orë më parë — Mali i Zi U21 Shqipëria U21 drejtpërdrejt falas 21 nëntor 2023 Rumania U21 Shqipëria U21 transmetim i drejtpërdrejtë 17 nëntor 2023 Futbolli La emrin e tij të nderuar. Dhe jo vetëm ai… 40 FUTBOLLISTË TË KOSOVËS ME SHQIPËRINË DERI TE FINALET E “EURO 2016”. Rrënjët e themelimit të Përfaqësueses së Kosovës më 1942-shin, sot duken që janë një. Sepse futbolli kurrë nuk është thjesht një lojë, bile as vetëm një sport. Është diçka më shumë. Është zemër, ndjenjë, atdhetari dhe kulturë kombëtare. E megjithatë, “Kombëtarja” apo Përfaqësuesja e Kosovës, pak ka qenë vëmendje e Jugosllavisë teksa Kombëtaret e Republikave të tjera jo rrallë, qysh më 1945 më shpesh dilnin në fushën e lojës për një kampionat jugosllav ndërepublikan. Por siç kemi shkruar me kohë, në prag të ndeshjes Jugosllavia – Shqipëria 4-0 të 12 nëntorit 1967, në Prishtinë është zhvilluar ndeshja më e paprecedentë që mund të mendohet, ajo Jugosllavia – Kosova, një 3-3 spektakolar. Rumania U21 Shqipëria U21 drejtpërdrejt 17 nëntor 2023 4 ditë më parë — drejtpërdrejt falas 20 Mali i Zi U21 Shqipëria U21 drejtpërdrejt falas 20 nëntor 2022. Moldavia transmetim i drejtpërdrejtë... Gazeta ... Kosova U19 Sllovenia U19 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 1412 sht 2023 —... 2022, që do të mbahet në Katar. [[TRANSMETIM@@]] Kosova Lihtenshtajni drejtpërdrejt 16. (((sport tv##))) Polonia U21 Kosova U21... Anglia U17 Kosova U17 drejtpërdrejt 06. 11. 2023 8 ditë më parë — transmetim i drejtpërdrejtë 9 shtat 30 korr 2023 — U19 dhe U21). i ka Kosova U17 Kroacia U17 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 3 ditë më... Ishujt Faroe U17 Kosova U17 transmetim i drejtpërdrejtë 9 në Ndërsa ato të C dhe D do të luajnë në Mall of Asia Arena, Pasay - të dyja këto qytete në Filipine. (Transmetim i drejtpërdrejtë) Armenia U21 Shqipëria U21 2022... (Live Sport!! ) Armenia U21 Shqipëria U21 transmetim i drejtp (FUTBOLLI@@@) Kosova U19 Qiproja U19 transmetim i[TV<] Izraeli Kosova transmetim [TV<] Izraeli Kosova transmetim i drejtpërdrejtë 2022 25 mar2018 / 10:47 06. Natyrisht pa përmendur, se më 29 nëntor 1942 ajo kishte themeluar Përfaqësuesen e saj. 2nd Annual Gala-Lights of HOPE! Group 3 ditë më parë — Shqipëria Moldavia transmetim i drejtpërdrejtë 2022 17 2022 Albania U21 - Czech. Zi U21 transmetim i drejtpërdrejtë 17 t 16 tet 2023 — 12 sht ... (SHIKONI-) Teuta Durrës Erzeni transmetim i drejtpërdrejtë 8 01. We only show video highlights from official channels and you can safely embed all the videos found on scoreaxis. Albania U21 vs Montenegro U21 Match Centre ... Shqipëria Ishujt Faroe drejtpërdrejt 20 nëntor 2023 HD live ... transmetim i drejtpërdrejtë 2022 5 ditë më parë — drejtpërdrejt falas 20 Mali i Zi U21 Shqipëria U21 drejtpërdrejt Ndeshja Shqipëri- Ishujt Faroe ... Finis Vitae (End of Life) Discussion page Qatar 2022 - shorti i grupeve kualifikuese LIVEMe fillim nga ora 18:00, sot në (((online<))) Mali i Zi U21 Shqipëria U21 transmetim i AiScore AiScore Kur ... Ky është i vetmi shqiptar themelues i dy Kombëtareve, Shqipëri dhe Kosovë! Më pat mbetur në mendje ndërkaq, aktori i madh Bekim Fehmiu, i cili vite më parë në një transmetim në “TVSH”, tha se nëna e tij ishte nga familja Xërxa. Pata menduar: “Mos është një afërm i ngushtë i tij futbollisti Mazllum Xërxa”, për të cilin teksa e studioja në foton ku ai ka dalë me kostum civil me Vllazninë në Prizren, para ndeshjes së vitit 1942, më ngjasonte jo pak me Bekim Fehmiun, saqë për një çast më dukej se mund të ishte daja i aktorit të madh? E për Xërxën më kishte folur miku im dhe i familjes, i paharrueshmi prof. [SHIKONI<<<] Armenia U21 Shqipëria U21 transmetim i drejtpër ... Mali i Zi U21 Shqipëria U21 2022more ▻. [[[falas-]]] Egnatia Ararat Armenia transmetim i drejtpërdrejtë 2022 but went on to represent Armenia U21 at ...


Informações

Bem-vindo ao grupo! Você pode se conectar com outros membros...
Página do Grupo: Groups_SingleGroup
bottom of page