top of page

Grupo de Estudantes

Público·36 membros

[transmetim i drejtpërdrejtë-] Mali i Zi U21 Shqipëria U21 shiko live 21 nëntor 2023


10 orë më parë — Albania scores with the latest results, fixtures and tables. View up-to-date results live as they happen.


Kryeministri Rama ka pritur në takim ministrin turk Pakdemirli në selinë e Këshillit të Ministrave të Shqipërisë. Turkey U19 vs Albania U19 Live INT FRL. Turkey U19. vs. Albania U19. imgalt. Live Stream. Match Live. Live. Highlights. Odds. Commentary. stats. Lineups. Standings. H2H. Pas takimit me kryeministrin Rama, ministri Pakdemirli u takua edhe me ministren e Bujqësisë dhe Zhvillimit Rural, Milva Ekonomi. Ambasadori Kastriot Robo, së bashku me Ambasadorin e Republikës së Kosovës, z. Ilir Dugolli zhvilluan një vizitë pune në Mini Bashkine e Altindağut. Takimi me Kryetarin e Bashkisë, z. BALCI ishte një takim sa miqësor aq dhe konkret për të bashkëpunuar në të ardhmen me QKSH e ofruar nga kjo Bashki. Ambasadori Kastriot Robo ka zhvilluar një takim me Prefektin e Ankarasë, z. Ambasada e Republikës së Shqipërisë në TurqiLanguage Albanian Ambasadori Kastriot Robo zhvilloi nje takim me artistin brilant turk dhe tenorin e shquar Murat Karahan, i cili është gjithashtu Drejtor i Përgjithshëm i Operas dhe Baletit. Gjate takimit u diskutuam disa projekte të bashkëpunimit në të ardhmen. Language Ministri turk i Bujqësisë dhe Pylltarisë, Bekir Pakdemirli, ka zhvilluar nje vizitë zyrtare njëditore në Shqipëri, ndërkohë është takuar me kryeministrin Edi Rama. Ndaj Moldavisë, Sylvinho arriti t’u merrte më të mirën disa individëve si Nedim Bajrami dhe Jasir Asani, ndërsa nuk u dha asnjë shans rivalëve për t’i bezdisur në prapavijë. Me këtë paraqitje, e para në shtëpi, Sylvinho, mbi të gjitha, fitoi tifozët, në “Air Albania” u krijua një atmosferë fantastike. Të gjitha këto detaje pozitive mund të bëhen “nul” nëse Shqipëria nuk fiton të martën, në transfertë përballë Ishujve Faroe. Presidenti i FSHF Armand Duka në një rrëfim 360 gradë 12 tet 2022 — Gjithashtu, Presidenti Duka ka komentuar edhe vizitat e Presidentëve të UEFA-s e FIFA-s në Shqipëri, duke theksuar se tashmë Shqipëria e... Ministrja e Tregtisë e Turqisë, Ruhsar Pekcan, gjatë fjalës në forum tha se qëllimi është që në marrëdhëniet miqësore mes dy vendeve të ketë një bashkëpunim të rëndësishëm. Dy vendet nënshkruan marrëveshje të bashkëpunimit në fushën e mjekësisë, arsimit, infrastrukturës, deklaratën e përbashkët për Këshillin e Bashkëpunimit Strategjik të Nivelit të Lartë, si dhe protokollin e bashkëpunimit për restaurimin e Xhamisë së Plumbit dhe projektin e sistemit për mbrojtje nga vërshimet. Kryeministri Edi Rama midis datave 6-7 janar 2020 zhvilloi një vizitë zyrtare në Ankara, Turqi, me ftesë të Presidentit Recep Tayyip Erdogan. Vasip Şahin. [[SHIKONI DREJTPËRDREJT!!!]*] Shqipëria Ishujt Faroe Shqipëria Ishujt Faroe shiko live 20 GRUPI G: Holanda, Turqia, Norvegjia, Mali i ] Mali i Zi U21 Shqipëria U21 drejtpërdrejt falas 20 Mali i Zi U21 [Live Sport<<] Moldavia Shqipëria drejtpërdrejt falas 17 nën ... Mali i Zi U21 Shqipëria U21 drejtpërdrejt falas 20 nëntor 2022. Moldavia transmetim i drejtpërdrejtë Duke marrë pjesë në ciklet e PARP, Shqipëria nisi ... Shqipëria drejtpërdrejt falas 7 shtato((HD live##)) Kosova... Kombëtarja U19 i mbyll kualifikimet me barazim kundër 8 tetor, 2019 – Kombëtarja U19 në konkurrencën e femrave e ka mbyllur me barazim 2:2 kundër Turqisë raundin e parë kualifikues për Euro 2020,... ((ONLINE##)) Armenia U21 Shqipëria U21 transmetim i drejtpër 8 sht 2023 — Shqipëria U21 drejtpërdrejt live 8 shtator 2023. Check how to watch Armeni. U-19 dhe U-21 të Shqipërisë, Marco. Nedim Bajrami në minutën e 66... [HD LIVE#] Kosova Zvicra transmetim i drejtpërdrejtë 9 shtat 30 korr 2023 — GRUPI G: Holanda, Turqia, Norvegjia, Mali i Zi, Letonia, Gjibraltari. (((SOT***))) Shqipëria U21 Rumania U21 drejtpërdrejt live 12 Shqipëria U21 Bullgaria U21 shiko live 20 qershor 2023 Territoret në dispozicion: Bosnja dhe Hercegovina, Gjeorgjia, Kosova, Maqedonia, Mali i Zi, Serbia. [[Shiko online>>]] Irlanda U19 Shqipëria U19 drejtpërdrejt f 6 ditë më parë — [Sporti!!] Mali i Zi U21 Shqipëria U21 GRUPI D: Franca, Ukraina, Finlanda, Bosnja & Hercegovina, Kazakistani. GRUPI E: Belgjika, Uellsi, ... Kryeministri Rama dhe delegacioni shqiptar u prit me ceremoni zyrtare në Kompleksin Presidencial nga Presidenti Erdogan. Gjatë kēsaj vizite u nënshkruan një sërë marrëveshjesh me rëndësi për ngritjen në njē stad të ri të partneritetit strategjik e të bashkëpunimit mes dy vendeve. Automjeti zyrtar i Kryeministrit Rama u prit nga kalorësit para Kompleksit Presidencial duke u shoqëruar deri në Portën e Protokollit. Sigurisht, Moldavia nuk është testi real për kuqezinjtë, por presioni ishte i madh pasi çdo përfundim tjetër do të ishte një zhgënjim. Kreu | Radio Televizioni ShqiptarTani Direkt Irlanda në muzikë 02:05 60 min Në vazhdim Para fest-ritransmetim 03:00 90 min Filantropët Korçarë 02:05 55 min Rrugëtim në Hotin e Plavës 03:00 60 min Këngë dhe valle Çamërie 07:00 40 min Laçi Open (Steka e Artë 2023) -ritransmetim 01:30 210 min Poloni-Argjentinë (Futboll-Kupa e Botës U. Ishujt Faroe U17 Kosova U17 drejtpërdrejt live 9 nëntor 2023... DREJTPËRDREJT]] Republika Çeke Shqipëria 2022 07. 09. 2023 Republika Çeke 09. [[SHIKONI DREJTPËRDREJT!!! ]*] Shqipëria Ishujt Faroe drejtpë3 orë më parë —... Shqipëria 2021 · E hënë – e mërkurë 22:00 & e enjte 21:00. Opinion · E diel 13:20... Shqipëria 2021. Next. SERIALET NE TV KLAN · Osmani · Sekrete Familjare. [TRANSMETIM##] Shqipëria Polonia drejtpërdrejt falas 10 10 sht 2023 — Grupi E: Polonia, Republika Çeke, Shqipëria, Ishujt Faroe, Moldavi. 29 NËNTOR 1953. [[FALAS**]] Armenia U21 Shqipëria U21 drejtpërdrejt falas... Ishujt Faroe vlejnë 3. 48 milionë euro, Shqipëria favorite, fitorja është detyrimNdaj Moldavisë 3 pikët ishin jetike, por Shqipëria jo vetëm që doli me pikë të plota, por shfaqi dhe një futboll tërheqës, një futboll sulmues, duke dominuar kundërshtarin në çdo aspekt. Montenegro U21 - Albania U21 predictions, live, score 13 orë më parë — Montenegro U21 - Albania U21 in UEFA Euro U21 | Football predictions, last results. Live in bookmakers and broadcasters. Shqipëria U-21/ Bushi para dueleve me Finlandën & Malin 5 tet 2023 — Alban Bushi, trajneri i Shqipërisë U-21, ka dalë para mediave në prag të ndeshjeve kualifikuese të Euro 2025 ndaj Finlandës (13 tetor, ...


Informações

Bem-vindo ao grupo! Você pode se conectar com outros membros...
Página do Grupo: Groups_SingleGroup
bottom of page