top of page

Grupo de Estudantes

Público·34 membros

Kosova Bjellorusia transmetim i drejtpërdrejtë 2022 21 nëntor 2023 Jetoni


12 nën 2023 — ... Bjellorusia, Estonia GRUPI F: Danimarka, Austria, Skocia, Izraeli, Ishujt Faroe, Moldavia. GRUPI ... [[FALAS***]>>>] Izraeli Kosova transmetim ...


Shqipëria Ishujt Faroe drejtpërdrejt falas 20 nëntor 2023 On Ukraina U19 Kosova U19 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 2 ditë më parë — Shqipëria Armenia drejtpërdrejt falas 19 nëntorEuro “Dardanët” u mposhtën ... Bjellorusia – Kosova, në këto kanale televizive do të... Kosova Bjellorusia transmetim i drejtpërdrejtë 21 nëntor 202 4 orë më parë — Kosova Bjellorusia transmetim i drejtpërdrejtë 21 nëntor 2023 Live Sport 3 ditë më parë — Rumania U21 Shqipëria U21 drejtpërdrejt live 17... (Transmetim! ) Kosova Bjellorusia 2022 21/11/2023 4 orë më parë — Bjellorusia Bjellorusia në kualifikimet për “Euro 2024” bën pjesë në Grupin I, së bashku me Zvicrën, Kosovën, Rumaninë, Izraelin dhe Andorrën. Kosova Bjellorusia 2022 21. 11. 2023 Live Sport YouTube YouTubKosova Bjellorusia 2022 21 nëntor 2023 - ECXEL קבוצות צ'אט כנסיה מוגבלת למנויים בלבד זה המקום לשוחח עם חברי הקבוצה על ההתקדמות שלכם. Sporti Archives - Page 217 of 2022 4 muaj më parë. Formacionet zyrtare: Bjellorusia – Kosova · Share Button Gazeta Blic · 4 muaj më parë. Kosova Izraeli transmetim i drejtpërdrejtë 2022 12 nëntor 20 12 nën 2023 — Kosova Izraeli transmetim i drejtpërdrejtë 2022 12 nëntor 2023 2022 Ora 12 00 Balkanweb is the first interactive site about balkan ... Ndeshjen e fundit Kosova U17 do të përballet me Luksemburgun, ku me një fitore eventuale do të kualfikohen si bartëse e Grupi 1 të Ligës B. Portugalia U17 Shqipëria U17 transmetim i drejtpërdrejtë 15 6 ditë më parë — Kosova Zvicra 2022 9 s... Kosova Kosova U17 barazon ndaj Maqedonis Ndeshja Shqipëri [Falas*] Bjellorusia Kosova transmetim i drejtpërdrejtë 19... ​Scholz: Sanksionet mbi importet ruse të ​Bislimi reagon pas deklaratave të BE-së se Kosova refuzoi propozimin e QUINT-it për... Federata e Futbollit e Kosovës - Football Federation of Federata e Futbollit e Kosovës - Football Federation of Kosova 󱢏. 4d󰞋󰟠. 󰟝. FFK-KOSOVA. COM. Dalin në shitje biletat e ndeshjes Kosovë-Bjellorusi. 16 nëntor... Kosova U-17 barazon me Bjellorusinë në ndeshjen kualifikuese për Kampionatin EvropianSport September 27, 2021 - 20:24 DETAJET Kosova në konkurrencën e femrave në futboll ka marrë një tjetër rezultat pozitiv, në ndeshjet kualifikuese për Kampionatin Evropian 2022 për U17. 67: 85 Gjeorgjia - Kosova 92: 59 Kosova - Austria 79: 72 Klasifikimi për vendin e shtatë Kosova - Rumania 88: 93 Klasifikimi për vendet 5-8 Luksemburgu - Kosova 84: 80 Pjesëmarrëse në European Challenger, Hungari, Grupi E 9-15 korrik 2021 Bjellorusia - Kosova 101: 60 Kosova - Hungaria 46: 92 Sllovakia - Kosova 81: 64 Klasifikimi për vendin e 17-të 66: 56 Klasifikimi për vendet 17-21 58: 84 Pjesëmarrëse në Kampionatin Evropian, Divizioni B, Portugali, Grupi C 12-21 korrik 2019 Estonia - Kosova 96: 37 Kosova - Holanda 40: 88 Armenia - Kosova 40: 97 52: 86 Kosova - Suedia 63: 68 82: 73 Klasifikimi për vendet 17-22 63: 87 Kosova - Luksemburgu 73: 67 Pjesëmarrëse në Kampionatin Evropian, Divizioni B, Bullgari, Grupi D 13-22 korrik 2018 77: 81 Finlanda - Kosova 84: 45 Kosova - Portugalia 67: 76 Polonia - Kosova 71: 53 78: 53 Klasifikimi për pozitat 9-12 Holanda - Kosova 66: 60 Klasifikimi për pozitat 9-16 Maqedonia - Kosova 64: 66 Pjesëmarrëse në Kampionatin Evropian, Divizioni B, Rumani, Grupi D 14-23 korrik 2017 Kroacia - Kosova 100: 42 Kosova - Moldavia 102: 46 Kosova - Irlanda 79: 69 80: 55 63: 77 Klasifikimi për vendin e 19-të Kosova - Estonia 69: 73 Bullgaria - Kosova 78: 54 Pjesëmarrëse në Kampionatin Evropian, Divizioni B, Greqi, Grupi C 15-24 korrik 2016 69: 40 Kosova - Shqipëria 62: 55 Kosova - Britania e M. ((SHIKONI DREJTPËRDREJT-)) Armenia U21 Shqipëria [[FUTBOLLI]] Izraeli Kosova transmetim i drejtpërdrejtë 2022 25 mar 2023 ((SHIKO TV-)) Bjellorusia Kosova transmetim i drejtpërdrejtë U21 ... (TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË) Rumania Kosova 2022 11 sht 2023 — (TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË) Rumania Kosova 2022 12 shtator 2023 FFK ka njoftuar tashmë se biletat për këtë ndeshje kanë dalë në shitje dhe ... Masave s'i shpëton as Bjellorusia. 16 Maj, 2022. Vashat dardane në ndeshjen e dytë kualifikuese kanë barazuar me Bjellorusinë me rezultat prej 1:1. Për, Kosovën në këtë ndeshje ka shënuar Rinesa Alija në minutën e 71′, derisa me këtë gol ka barazuar edhe rezultatin pasi të parët në epërsi kaluan vashat e Bjellorusisë në minutën e 8-të Hanna Siniauskaya. Vashat dardane me këtë barazim ndodhen ende në vendin e parë me 4 pikë të grumbulluara, aq sa ka edhe Bjellorusia por që golaverazhi qëndron në të mirën e shpresave tona 14:1. Albion Rrahmani ka qenë pjesë e... A do t’i luajë edhe Kosova në stadiumin e Serbisë kualifikueset e Europianit 2024? A do t’i luajë edhe Kosova në stadiumin e Serbisë kualifikueset e Europianit 2024? Sanksionet e UEFA-s ndaj Bjellorusisë, kanë krijuar përshtjellime, sa i përket eliminatoreve të Europianit, që do të zhvillohet vitin e ardhshëm. UEFA ka konfirmuar se ndeshja e parë e Bjellorusisë kundër Zvicrës së Granit Xhakës dhe Xherdan Shaqirit në kualifikueset për Kampionatin Evropian 2024 do të zhvillohet në Novi Sad të Serbisë, më 25 mars të vitit 2023. Kosova Bjellorusia transmetim i drejtpërdrejtë 2022 21 nënto 6 orë më parë — Kosova Bjellorusia transmetim i drejtpërdrejtë 2022 21 nëntor 2023 4 orë më parë — Kosova Bjellorusia transmetim i drejtpërdrejtë 21.11.2023 ...


Informações

Bem-vindo ao grupo! Você pode se conectar com outros membros...
Página do Grupo: Groups_SingleGroup
bottom of page