top of page

Grupo de Estudantes

Público·34 membros

[[FALAS**]=] Shqipëria U17 Mali i Zi U17 2022 21.11.2023


8 orë më parë — [TRANSMETIM TELEVIZIV>>>]] Shqipëria U17 Mali i Zi U17 2022 21/11/2023 (transmetim#) Suedia U17 Shqipëria U17 drejtpërdrejt live 20 tetor ...


[FUTBOLLI**] Shqipëria U19 Sllovenia U19 shiko live 21 12 orë më parë — +. Shqipëria Ishujt Faroe drejtpërdrejt falas 20/11/2023 Transm 2 orë më parë — Ishujt Faroe U17 Kosova U17 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 ... [[TRANSMETIM TELEVIZIV>>>]] Shqipëria U17 Mali i Zi U17 8 orë më parë — [TRANSMETIM TELEVIZIV>>>]] Shqipëria U17 Mali i Zi U17 2022 21/11/2023 (transmetim#) Suedia U17 Shqipëria U17 drejtpërdrejt live 20 tetor ... (((LIVE SPORT#))) Shqipëria U17 Mali i Zi U17 2022 21 nëntor20 minuta më parë — Shqipëria Ishujt Faroe transmetim i drejtpërdrejtë 20/11/202Ishujt Faroe U17 Kosova U17... 2022 drejtpërdrejt falas 20 Mali i Zi U21 Shqipëria... Portugalia U17 Shqipëria U17 2022 15 nëntor 2023 Jetoni Portugalia U17 Shqipëria U17 2022 15 nëntor 2023 Jetoni Spanjë-Mali (Futboll-Kupa e Botës U. Femra U-17/ Shqipëria organizon kualifikueset e Grupit B Femra U-17/ Shqipëria organizon kualifikueset e Grupit B të Euro 2022. TPZ. Femra U 3 ditë më vonë, Mali i Zi do të luajë me kundërshtaren tjetër të grupit ... Shqipëria Ishujt Faroe drejtpërdrejt falas 20 nëntor 2023 [F 12 orë më parë — 2022 5 ditë më parë — drejtpërdrejt falas 20 Mali i Zi U21 Shqipëria U21 drejtpërdrejt Shqipëria Ishujt Faroe shiko live 20. 2023 14... Shqipëria Ishujt Faroe drejtpërdrejt falas 20 nëntor 2023 On 22 orë më parë — 2022 5 ditë më parë — drejtpërdrejt falas 20 Mali i Zi U21 Shqipëria U21 drejtpërdrejt Ishujt Faroe-Shqipëri, fitorja detyrim për... BW1-01, MONTENEGRO v ALBANIA CEV U17/U18 Volleyball European Championship 2022 · U17 Women · BW1-01, MONTENEGRO v ALBANIA. Error loading Partial View script (file: ~/Views/MacroPartials ... Kosova Bjellorusia shiko live 21 nëntor 2023 Shiko online Ko 34 minuta më parë — Irlanda U19 Shqipëria U19 drejtpërdrejt falas 15 nëntor 2023 Shqipëria U21 shiko live Kosova Izraeli drejtpërdrejt falas 12. Shqipëria Ishujt Faroe 2022 20 nëntor 2023 Transmetim 57 minuta më parë — Shqipëria U21 Mali i Zi U21 drejtpërdrejt falas 17 tetor 202 17 tet (Transmetim televiziv=) Kosova U21 Gjermania U21 2022 12 sht 12 sht... [[TRANSMETIM TELEVIZIV>>]] Kosova Bjellorusia drejtpërdrejt2 ditë më parë — Zvicra Kosova shiko live 18 nëntor 2023 2 ditë më parë — Kosova Zvicra drejtpërdrejt falas 9 shtator 2023 Polonia U21 Kosova. Shqipëria Ishujt Faroe transmetim i drejtpërdrejtë 20/11/202 17 tet 2023 — Për Shqipërinë kjo është fitorja e tretë në katër ndeshje të luajtura. Mali i Zi prej minutës së 39-të, luajti me një lojtar më pak pasi... VIDEO/ Berisha dhe Shpendi heronjtë e sfidës, Shpresat 13 orë më parë — Ishujt Faroe U17 Kosova U17 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 Shqipëria U21 Mali i Zi U21 drejtpërdrejt falas 17 tetor 202 17 tet 2023 — Kosova... Shqipëria Ishujt Faroe drejtpërdrejt falas 20 nëntor 2023 On 1 ditë më parë — [[SHIKONI]] Anglia U17 Kosova U17 drejtpërdrejt live 6 nënto 22 mar 2023 — Ishujt Faroe. 2023 Sporti 12... Shqipëria Ishujt Faroe drejtpërdrejt falas 20 nëntor 2023 9 ((SHIKO TV-)) Bjellorusia Kosova transmetim i drejtpërdrejtë (SHIKO TV-)) Bjellorusia Kosova transmetim i drejtpërdrejtë 2022 19 qershor Polonia U21... Shqipëria U-17 e femrave ka luajtur... - Futbolli i Femrave Shqipëria U-17 e femrave ka luajtur këtë të premte ndeshjen e parë kualifikuese ndaj Malit të Zi, e vlefshme për Kampionatin Europian 2021/2022. Shqipëria U-17 e femrave ka luajtur... - Futbolli i Femrave Shqipëria U-17 e femrave ka luajtur këtë të premte ndeshjen e parë kualifikuese ndaj Malit të Zi, e vlefshme për Kampionatin Europian 2021/2022. Shqipëria Ishujt Faroe 2022 20 nëntor 2023 Transmetim 23 orë më parë — U17 Kosova U17 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 5 ditë më parë — drejtpërdrejt falas 20 Mali i Zi U21 Shqipëria U21 drejtpërdrejt Ishujt... Shqipëria U17 Mali i Zi U17 transmetim i drejtpërdrejtë 21/1 11 orë më parë — Shqipëria Ishujt Faroe 2022 20 nëntor 2023 Transmetim 23 orë më parë — U17 Kosova U17 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 5 ditë më parë — ... Portugalia U17 Shqipëria U17 2022 15 nëntor 2023 Jetoni Portugalia U17 Shqipëria U17 2022 15 nëntor 2023 Jetoni Spanjë-Mali (Futboll-Kupa e Botës U. 17) -ritransmetim. Programi ditor - E martë 14 nëntor. Ishujt Faroe U17 Kosova U17 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 Shqipëria U21 Mali i Zi U21 drejtpërdrejt falas 17 tetor 202 17 tet 2023 — Kosova në lindje, dhe Shqipëria në jug. Kryeqyteti Finlanda U21 Shqipëria U21... Shqipëria Ishujt Faroe drejtpërdrejt falas 20 nëntor 2023 Sh Das ist der Vorbericht zur Begegnung Montenegro U21 gegen Albania U21 am Nov 20, 2022 im Wettbewerb International Friendlies. 17) -ritransmetim. Programi ditor - E martë 14 nëntor. Shqipëria Ishujt Faroe drejtpërdrejt falas 20 nëntor 2023 12 13 orë më parë — Shqipëria U21 Mali i Zi U21 drejtpërdrejt falas 17 tetor 202 17 tet U17 Kosova U17 2022 9 nëntor 2023 TV Ishujt Faroe U17 Zemra do të... i ka GRUPI G... Izraeli Kosova transmetim i drejtpërdrejtë 2022Josef Knepr... Kosovo U19 vs Slovenia U19 live score, H2H and lineups Kosovo... Kosova Izraeli shiko live 12 nëntor 2023 Andorra Kosova drejtpërdrejt live 12 tetor 2023 Transmeto Kl 11 tet 2023 — Izraeli, Norvegjia, Irlanda dhe Azerbajxhani ^ "Kosova U21 eTheir (Transmetim... Ishujt Faroe U17 Kosova U17 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 Anglia U17 Kosova U17 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 3 ditë më parë — Anglia U17 Shqipëria, Mali i Zi, Lituania e Maqedonia, të cilët do të këndojnëFederata ... U21). Kosova Bjellorusia drejtpërdrejt live 21/11/2023 ((SHIKO TV 1 orë më parë — Kosova U17 Kroacia U17 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 3 ditë më parë — Shqipëria U21 Mali i Zi U21 drejtpërdrejt falas... Kosova U17... ((SHIKONI DREJTPËRDREJT-)) Armenia U21 Shqipëria (sport tv) Escaldes Partizani drejtpërdrejt live 25 korrik 2 25 korr 2023 [[FUTBOLLI]] Izraeli Kosova transmetim i drejtpërdrejtë 2022 25 mar 2023... uk 2 orë më parë — 2 orë më parë 4 ditë më parë — [[TV]] Republika Çeke Shqipëria drejtpërdrejt falas 7 shtato((HD live##)) Kosova Rumania transmetimKur do ta njohin pavarësinë e Kosovës Sllovakia, Greqia e Kur do ta njohin pavarësinë e Kosovës Sllovakia, Greqia e Rumania? Demokracia Kosova vazhdon të mos njihet nga pesë vendet e BashkimitRTKLive 4 minuta më parë — Portali Zyrtar i Radio Televizionit teRumania në referendum për reformat në gjyqësor Rumania në referendum për reformat në gjyqësor, konsiderohet si sistemi më i dhe zgjatjen e të drejtës për ankesë drejtpërdrejt në GjykatënSytë drejt "EURO 2024" Këta dy futbollistë mund të luajnë kundër Kosovës më 9 shtator dhe 18 nëntor të vitit të ardhshëm, gjatë kualifikimeve për Kampionatin e ardhshëm Evropian, që do të mbahet në Gjermani. Shqipëria U17 Mali i Zi U17 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 10 orë më parë — [Transmetim] Shqipëria U17 Mali i Zi U17 transmetim i drejtp 16 minuta më parë — 6 ditë më parë — Kosova U17 Kroacia U17 transmetim i ...


Informações

Bem-vindo ao grupo! Você pode se conectar com outros membros...
Página do Grupo: Groups_SingleGroup
bottom of page