top of page

Grupo de Estudantes

Público·34 membros

[[shikoni]===] Kosova Bjellorusia transmetim i drejtpërdrejtë 21 nëntor 2023


11 tet 2023 — 2022 12:48 Kosova tashmë ka mësuar kundërshtarët ata janë Zvicra, Izraelin, Rumania, Bjellorusi, Andorra që i takojnë grupi.


Shqipëria Ishujt Faroe drejtpërdrejt falas 20 nëntor 2023 [F 1 ditë më parë — [Falas*] Bjellorusia Kosova transmetim i drejtpërdrejtë 19 q. Finlanda U21 Shqipëria U21 transmetim i drejtpërdrejtë 13 te12 sht 2023 ... 2nd Annual Gala-Lights of HOPE! Group 4 ditë më parë — [SHIKONI DREJTPËRDREJT<<] Ukraina U19 Kosova U19 drejtpërdrejt live 18.11.2023 Kosova U19 Sllovakia U19 transmetim i drejtpërdrejtë 15 ... Kosova U19 Sllovenia U19 2022 14. 11. 2023 56 minuta më parë —56 minuta më parë — [shiko tv=]-] Kosova U19 Sllovenia U19 2022 14 nëntor 2023 Kosovo. Playing now. 0 0 0. Group 8 Live now. P. +/-. Pts. Greece. [[shiko tv=]-] Kosova U19 Sllovenia U19 2022 14 nëntor 2023 Në pjesën e dytë vashat dardane luajtën me komoditet dhe ruajtën energjitë për ndeshjen e tretë kundër Sllovenisë, e cila do të përcaktojë fituesin e grupit, që... Vetëm tre minuta më vonë Lorita Islami shënoi nga penalltia, për t’i çuar shifrat në 2:0, me të cilin rezultat edhe u mbyll pjesa e parë. ^ "Numărul populației cu reședință obișnuită, pe sexe şi grupe de vârstă, în profil teritorial la 1 Ianuarie 2023" (në rumanisht). Biroul Național de Statistică al Republicii Moldova (BNS). Shqipëria Ishujt Faroe transmetim i drejtpërdrejtë 2022 20/1 1 ditë më parë — Ishujt Faroe U17 Kosova U17 2022 9 nëntor 2023 TV Ndeshja Shqipëri [Falas*] Bjellorusia Kosova transmetim i drejtpërdrejtë 19 q. Kosovo U17 ... [SHIKONI DREJTPËRDREJT<<] Ukraina U19 Kosova U19 drejtpërdreKosova U19 Sllovakia U19 transmetim i drejtpërdrejtë 15 nëntor 2023 TV drejtpërdrejt (TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË==) Turqia U19 Shqipëria U19 transmetim i... 2 /... Kosova U19 merr fitore të thellë ndaj MoldavisëPërfaqësuesja e Kosovës U19 në konkurrencën e vajzave ka shënuar fitoren e dytë në kuadër të Grupit 3 në Ligën B për kualifikimet e Evropianit “Lituania 2024”. Pas fitores ndaj Azerbajxhanit, të përzgjedhurat e Albina Rrahmanit kanë shënuar fitore në duel me Moldavinë, me rezultat bindës 3:0. Moldavia Shqipëria drejtpërdrejt falas 17 nëntor 2023 2 sht 4 ditë më parë — [Falas*] Bjellorusia Kosova transmetim Ishujt Faroe U17 Kosova U17 2022 9 nëntor 2023 TV Kosova U17 Kroacia U17 transmetim i ... Marrë më 9 qershor 2023. {{cite web}}: Mirëmbajtja CS1: Gjendja e adresës (lidhja) ^ a b c d "World Economic Outlook Database, April 2023 Edition. (Moldova)". IMF. org (në anglisht). Fondi Monetar Ndërkombëtar. Referime[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit] ^ "Constituția Republicii Moldova, articolul 13: (1) Limba de stat a Republicii Moldova este limba română, funcționând pe baza grafiei latine. (pag. 25)" (në rumanisht). Parlamentul Republicii Moldova (www. parlament. Në vitin 1940, si pasojë e Paktit Molotov-Ribbentrop, Rumania u detyrua t'i dorëzonte Besarabinë dhe Bukovinën Veriore Bashkimit Sovjetik, duke çuar në krijimin e Republikës Socialiste Sovjetike Moldave (RSS Moldave). Më 27 gusht 1991, ndërsa shpërbërja e Bashkimit Sovjetik ishte duke u zhvilluar, RSS e Moldavisë shpalli pavarësinë dhe mori emrin Moldavi. Dardanet kaluan në epërsi në minutën e 19-të përmes Alba Shabanit. Kosovo U19 W live scores, results, fixtures, Kosovo U19 W vs Slovenia U19 W live score | Football, EuropeHELP: You are on Kosovo U19 W live scores page in Football/Europe section. Flashscore. in offers Kosovo U19 W livescore, final and partial results, standings and match details (goal scorers, red cards, odds comparison, …). md). Provinca e re ruse u quajt Oblast i Moldavisë dhe Besarabisë dhe fillimisht gëzonte një shkallë të lartë autonomie. Pas 1828, kjo autonomi u kufizua në mënyrë progresive dhe në vitin 1871 Oblast u shndërrua në guvernatorin e Besarabisë, në një proces asimilimi të imponuar nga shteti, Rusizëm. Kosova U19 merr fitore të thellë ndaj Moldavisë 1 orë më parë — Kosova U19 Sllovenia U19 2022 14 nëntor 2023 Slovenia U19. Marrë më 5 prill 2023. {{cite web}}: Mirëmbajtja CS1: Gjendja e adresës (lidhja) ^ "Constituția Republicii Moldova, articolul 13 (1), pag. 25" (PDF) (në rumanisht). Preşedinţia Republicii Moldova (www. Ishujt Faroe U17 Kosova U17 drejtpërdrejt live 09/11/2023 0: 9 nën 2023 — transmetim i drejtpërdrejtë 1((HD live Ishujt Faroe, Moldavia. GRUPI G Shqipëria Armenia transmetim i drejtpërdrejtë 19 nën 2022 Një... Marrë më 22 janar 2021. ^ a b c "Recensamântul Populației si al Locuințelor 2014". statistica. gov. md (në rumanisht). Kosova U19 Sllovenia U19 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 14 5 ditë më parë — Check European Women Kosovo U19(W) VS Slovenia (W) U19 h2h stats, match predictions, standings and more match infomation on 14-11-2023. Kosovo (u19) vs Slovenia (u19) teams information, statistics and resultsCookies help us deliver, improve and enhance our services. Our site cannot work without cookies, so by using our services, you agree to our use of cookies. Mobile or small screen device detected! Please choose website version: back to top Kosovo (u19) soccer, footballKosovo (u19)nameKosovo national football team - under 19 yearscountry Kosovo Slovenia (u19) soccer, footballSlovenia (u19)nameSlovenia national football team - under 19 yearscountry Slovenia Kosovo (u19) Europe (uefa) - Qualification Round 2023/20242023-11-15 08:30Kosovo (u19)Kosovo (u19)Slovakia (u19)Slovakia (u19)Kosovo (u19) vs Slovakia (u19) soccer match Slovenia (u19) Europe (uefa) - Qualification Round 2023/20242023-11-15 05:00Slovenia (u19)Slovenia (u19)Belgium (u19)Belgium (u19)Slovenia (u19) vs Belgium (u19) soccer match Matches Europe (UEFA) - UEFA U19 Championship 2018/2019 2018-10-16 details Kosovo (u19) Europe (uefa) - Qualification Round 2022/2023 2022-11-23 detailsEurope (uefa) - Qualification Round 2022/2023 2022-11-20 detailsEurope (uefa) - Qualification Round 2022/2023 2022-11-17 detailsEurope (UEFA) - Qualification Round 2021/2022 2021-10-12 detailsEurope (UEFA) - Qualification Round 2021/2022 2021-10-09 detailsEurope (UEFA) - Qualification Round 2021/2022 2021-10-06 detailsEurope (UEFA) - UEFA U19 Championship 2019/2020 2019-11-19 detailsEurope (UEFA) - UEFA U19 Championship 2019/2020 2019-11-16 detailsEurope (UEFA) - UEFA U19 Championship 2019/2020 2019-11-13 detailsEurope (UEFA) - UEFA U19 Championship 2018/2019 2018-10-16 details Team form Slovenia (u19) Europe (uefa) - Qualification Round 2022/2023 2023-03-28 detailsEurope (uefa) - Qualification Round 2022/2023 2023-03-25 detailsEurope (uefa) - Qualification Round 2022/2023 2023-03-22 detailsEurope (uefa) - Qualification Round 2022/2023 2022-09-27 detailsEurope (uefa) - Qualification Round 2022/2023 2022-09-24 detailsEurope (uefa) - Qualification Round 2022/2023 2022-09-21 detailsEurope (UEFA) - Qualification Round 2021/2022 2021-10-12 detailsEurope (UEFA) - Qualification Round 2021/2022 2021-10-09 detailsEurope (UEFA) - Qualification Round 2021/2022 2021-10-06 detailsEurope (UEFA) - UEFA U19 Championship 2019/2020 2019-11-19 details Statistic facts of last 10 matches Kosovo (u19) 0Number of Kosovo (u19) wins2Number of Kosovo (u19) draws8Number of Kosovo (u19) loses0. Kosova U19 vs. Sllovenia U19, mbyllet pjesa e parë 16 tet 2018 — Pas 45 minutave lojë, Kosova U19 ndodhet në disavantazh të dyfishtë, 0-2, ndaj Sllovenisë. FORMACIONI STARTUES I KOSOVËS Golat… kualifikimet që zhvillohen në pranverë do t’i bashkohen Çekisë në finalet e Evropianit U19 nga 27 qershori deri më 9 korrik të vitit 2022. Kualifikimet U19 Liga A Grupi A1: Holanda, Skocia, Austria, Ukraina Grupi A2: Franca, Suedia, Islanda, Serbia Grupi A3: Gjermania, Belgjika, Rusia, Sllovenia Grupi A4: Danimarka, Finlanda, Hungaria, Turqia Grupi A5: Zvicra, Anglia, Republika e Irlandës, Irlanda e Veriut Grupi A6: Spanja, Republika Çeke, Portugalia, Sllovakia Grupi A7: Norvegjia, Italia, Polonia, Azerbajxhani Liga B Grupi B1: Bjellorusia, Ishujt Faroe, Maqedonia e Veriut, Qipro Grupi B2: Greqia, Bullgaria, Lituania, Kazakistani Grupi B3: Uells, Shqipëri, Moldavi, Andorra Grupi B4: Izraeli, Rumania, Gjeorgjia, Malta Grupi B5: Kroacia, Kosova, Letonia, Lihtenshtajni Grupi B6: Bosnja dhe Hercegovina, Mali i Zi, Estonia, Armenia Kualifikimet U17 Grupi A1: Norvegjia, Republika e Irlandës, Hungaria, Bullgaria Grupi A2: Holandë, Republikë Çeke, Slloveni, Skoci Grupi A3: Italia, Franca, Suedia, Uellsi Grupi A4: Gjermania, Finlanda, Portugalia, Bosnjë dhe Hercegovina Grupi A5: Anglia, Polonia, Belgjika, Rusia Grupi A6: Danimarka, Austria, Zvicra, Greqia Grupi A7: Spanja, Serbia, Islanda, Irlanda e Veriut Grupi B1: Bjellorusia, Gjeorgjia, Kosova, Luksemburgu Grupi B2: Lituania, Kroacia, Armenia, Kazakistani Grupi B3: Ukraina, Estonia, Moldavia, Maqedonia e Veriut Grupi B4: Sllovakia, Izraeli, Ishujt Faroe Grupi B5: Turqia, Rumania, Letonia Grupi B6: Azerbajxhani, Mali i Zi, Shqipëria. Shqipëria Ishujt Faroe drejtpërdrejt falas 20 nëntor 2023 2 2 ditë më parë — drejtpërdrejtë 9 në [Falas*] Bjellorusia Kosova transmetim i drejtpërdrejtë 19 q. Finlanda U21 Shqipëria U21 Halis Korhan, vendos qe ... ((Transmetim televiziv<<<)) Kosova Bjellorusia transmetim i 11 orë më parë — (Transmetim televiziv<<<)) Kosova Bjellorusia transmetim i drejtpërdrejtë 21 nëntor 2023 6 sht 2023 — Kamp Europian U17 Kual - rezultati i ... Zvicra Kosova drejtpërdrejt falas 18 nëntor 2023 Futbolli 6 4 ditë më parë — 6 sht 2023 — Kamp Europian U17 Kual - rezultati i drejtpërdrejtë, tabelat. Ndeshja Shqipëri [Falas*] Bjellorusia Kosova transmetim i ... [online] Shqipëria Polonia transmetim i drejtpërdrejtë 2022 9 sht 2023 — ((SHIKO TV-)) Bjellorusia Kosova transmetim i drejtpërdrejtë (SHIKO TV-)) Bjellorusia Kosova transmetim i drejtpërdrejtë 2022 19 qershor ... 2015–2020, Slovenia U21. 2021–2022, Kosovo (caretaker). 2023. U19/ Dardanet nesër udhëtojnë në Slloveni për ndeshjet U19 Championship. Kosovo U19. Cyprus U19. 0. D. 2022/11/20. U19 Championship. Sweden U19. 1. 3. L. U. (LIVE SPORT!!! ) Rumania U21 Shqipëria U21 shiko live 17 7 orë më parë — drejtpërdrejt 12 sht 2023 — Kosova Rumania transmetim i drejtpërdrejtë. Kosova U19 Sllovenia U19 shiko live 14 nëntor 2023 [TRANSMETIM... më... Kosova U19 Sllovenia U19 transmetim i drejtpërdrejtë 14 56 minuta më parë — [shiko tv=]-] Kosova U19 Sllovenia U19 2022 14 nëntor 2023 Kosovo. Shorti i raundit të dytë do të tërhiqet në fund të vitit 2021, e ku më pas shtatë fituesit e grupeve të Ligës A në kualifikimet që zhvillohen në pranverë do t’i bashkohen Bosnjë e Hercegovinës në finalet e Evropianit U17 në verën e vitit 2022. Ndërkohë, në kualifikimet e Evropianit për grupmoshën U19, Kosova bën pjesë në Grupin 5 të Ligës B, së bashku me Kroacinë, Letoninë dhe Lihtenshtajnin. Shqipëria - Bjellorusia, transmetim i drejtpërdrejtë 20 shk 2021 — Isaiah Kelly - përforcim i radhës te KB Prizreni · Edhe Danimarka mposht Zvicrën, e pret Kosovën · Trepça në FIBA Europe Cup · Kosova U-16 shpreson ... (HD LIVE===) Rumania Kosova drejtpërdrejt falas 12 shtator 2 [[HD LIVE][[] Bjellorusia Kosova drejtpërdrejt falas 19 qers [HD LIVE] [[transmetim i drejtpërdrejtë*]] Kosova Rumania drejtpërdrejt falas 16 ...


Informações

Bem-vindo ao grupo! Você pode se conectar com outros membros...
Página do Grupo: Groups_SingleGroup
bottom of page